Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/Newspaper/theme.json) is not within the allowed path(s): (/data/www/24681/finlist_cz) in /data/www/24681/finlist_cz/www/wp-includes/class-wp-theme-json-resolver.php on line 630
Půjčky okamžité na účet - FinList - Přehled finančních informací - FinMag
Domů Úvěry a půjčky Půjčky okamžité na účet

Půjčky okamžité na účet

0

Kdo rychle dává, dvakrát dává – staré rčení, které dnes, v době konzumní, je ještě pravdivější než kdy dřív. Také se vám hromadí doma složenky a nesplacené účty, věřitelé naléhají a výplata kdesi v nedohlednu? Naštěstí pro vás dnes již není problém peníze si vypůjčit, a to tak, že hned.

Vyberte si podle chuti

Prvním krokem k získání okamžité půjčky je vyhledání vhodného poskytovatele, což je díky internetu otázkou pouhých několika minut. Nabídka je široká, podmínky velice různorodé. Zatímco jedna společnost vyžaduje předložení celé řady dokladů a potvrzení o vašich příjmech a výdajích, jiné postačí jen ověření skutečnosti, že jste zletilí a svéprávní. Za samozřejmost bývá zpravidla považován vlastní mobilní telefon a bankovní účet.

Nač si dát pozor

Jak vybrat vhodnou půjčku a nenaletět podvodníkům na líbivá slova? Nedejte se zmást vyzdvihováním zvláště výhodných podmínek, soustřeďte se na jednoznačná čísla. Některé společnosti půjčené částky tradičně úročí, jiné uvádějí tzv. navýšení či poplatek, většinou popisovaný jako poplatek za vyřízení půjčky. Výhodou těchto poplatků a navýšení je skutečnost, že klient od prvního momentu ví, kolik přesně zaplatí a nepotřebuje k tomu žádný složitý výpočet či tabulku. Mnohdy však je částka neúměrně vysoká.

Vodítkem pro zjištění výhodnosti jednotlivých půjček se vám může stát výše RPSN, která v sobě zahrnuje veškeré náklady s půjčkou spojené, ať již jsou nazývány jakkoliv.

Skutečně ihned?

Konkurence dělá divy, a proto je každý poskytovatel půjček tlačen k tomu, aby nabídl něco nového, lepšího, specifického. Často to bývá právě rychlost, s jakou je půjčku schopen svým klientům zařídit. Výjimkou už nejsou ani společnosti, které inzerují, že celý proces schválení půjčky a převodu peněz na váš bankovní účet, zejména jde-li o totožnou banku, nezabere dohromady více času než několik málo minut.

Dá se například ručit šperky ze stříbraa také zlatými šperky. Zde se dozvíte více o drahých kovech.

Exit mobile version