Curve Karta 04
Účty a spoření

Curve karta recenze aneb ušetřete čas a místo v peněžence

Jistě vás už někdy v minulosti napadlo, jak by bylo skvělé, kdybyste mohli nosit v portmonce jen jedinou platební kartu, která by fungovala naprosto univerzálně. Dnes už to ale není jen nějaká fantazie, ale zcela běžná realita – a stačí opravdu jen málo. Pokud vás už obtěžuje vytahování jednotlivých karet v obchodech, můžete mít jednu jedinou, se kterou ušetříte na veškerých bankovních poplatcích nejen v rodné zemi. Curve karta totiž umožní výběr z bankomatu v cizině bez jakékoliv přirážky…

Jednoduchá správa transakcí přes mobilní aplikaci

Chcete mít o všem naprostý přehled? Každý nákup si můžete jednoduše ověřit, protože Curve karta se dá spravovat skrze mobilní aplikaci – jediným kliknutím si kartu případně také zablokujete, klidně i preventivně, pro případ, že ji postrádáte v peněžence. Když si pak vzpomenete, že jste ji nechali doma, nevadí. Stačí okamžik a je zase aktivovaná a připravená platit v českých nebo zahraničních prodejnách, restauracích nebo hotelích. V klasické bance je taková věc přeci jen trochu složitější. Mimochodem, když se budete někde ubytovávat či vyřizovat pronájem vozu, můžete díky této kartě využít takzvanou funkci zálohy a zaručit se tak, že máte opravdu vážné úmysly.

Curve karta recenze vám napoví více, elegantní modrou kartu můžete objednat ještě dnes. Je pravda, že kvůli vyšší poptávce může dorazit třeba až za dva týdny, ale na takového partnera se jistě vyplatí trochu počkat. Bez poplatků, navíc opravdu rychle – a pokud zadáte při registraci speciální kód 4THNP, můžete si přijít na bonus v hodnotě pěti liber. Curve karta je v základní verzi zcela zdarma, ale existuje i varianta Curve Black, která umožní například vyšší limit pro bezpoplatkové transakce – navíc za ni zaplatíte jen jednorázově, a sice částku 50 liber.