Aktuality

Franchising je příležitost pro každého, kdo chce uspět v byznysu

Jste odhodlaní se pustit do podnikání? V tom případě zvažte takzvaný franchising. Jedná se o způsob podnikání na základě licenčních smluv, kdy nemusíte vymýšlet název nového podniku ani to, s čím přijde na trh. Zkrátka a dobře si jen koupíte licenční smlouvu a započnete podnikání s už fungujícím byznysem, který má své místo na trhu a který má svou stálou škálu klientů. Dalo by se říct, že díky franchisingu je podnikání naprosto snadné. To nejtěžší je si vybrat, s jakou firmou začnete spolupracovat.

Pro samotné firmy je podnikání na základě franchisingu také velice výhodné. Mohou se totiž rozrůst nejen po celé republice, ale také v zahraničí, a to takřka bezstarostně. Pro budoucí franšízanty je však velice náročné vybrat si jeden podnik, s nímž začnou spolupracovat.

Pro koho se rozhodnete vy?

Pokud jste odhodlaní započat byznys, určitě jste se už ohlíželi po firmách, které na základě franchisingu podnikají. Je jich skutečně hodně, což možná mohlo překvapit. Abyste neztratili hledáním vhodné franšízy mnoho času, přinášíme jeden tip.

Zkuste to s Extéria Market

Firmu Extéria jistě znáte. Jedná se o největší korporaci pro BOZP a PO v celé České republice. V nedávné době se rozhodla vniknout i na franšízový trh s konceptem Extéria Market, který se ihned zařadil mezi nejlepší franšízy vůbec. V současné době má franšíza Extéria Market úžasných osmnáct poboček po celé České republice, zároveň je označována za obrovskou podnikatelskou příležitost, která se nenabízí každý den.

Jelikož je hlavním produktem poskytování služeb a poradenství v oblasti BOZP a PO, každý franšízant si může být jistý tím, že firma nezkrachuje. O BOZP a PO bude totiž zájem neustále, vždyť je to zákonná povinnost, o které bohužel nemá více jak čtyřicet procent podnikatelů ani zdání. Buďte to vy, kdo zachrání nevědomé podnikatele před vysokými sankcemi.