Tomados.cz S Pronájmem Tiskárny 01 Uvod
Aktuality

S pronájmem tiskárny snížíte náklady na tisk až o polovinu!

Musí se šetřit, snižovat náklady ale přitom být stále efektivní. Toto si opakují snad ve všech firmách a aby ne? Když to jde, mělo by se šetřit. Pomalu v každé společnosti je nějaká tiskárna, která při pořizování určitě nebyla levná a každoroční náklady na tisk dokumentů se mnohdy šplhají pěkně vysoko.

Zajímavým řešením je proto pronájem tiskáren, se kterým přichází pražská společnost Tomados. Ta se v oblasti tisku, skenování a kopírování pohybuje už od roku 1992 a dobře ví, co zákazníkům nabídnout v oblasti pronájmu kancelářské techniky.

Pronájem tiskáren je finančně výhodný

Představte si následující situaci, kdy se v menší firmě tiskne přibližně 1250 barevných a 1250 černobílých stránek měsíčně a porovnejte si, jaké náklady na tisk bude mít tato firma během čtyř let, když si tiskárnu koupí anebo když si ji pronajme.

Wterm Tabulka

V tomto případě by firma dokázala ušetřit až neskutečných 45 % nákladů spojených s tiskem. Ušetřené finance může směrovat do jiných, potřebnějších firemních aktivit.

Co dalšího můžete získat v případě pronájmu tiskárny?

Kromě toho, že vám pronájem tiskárny sníží náklady na tisk až o 50 %, existují i další důvody, proč se vydat touto cestou, místo toho, abyste koupili běžnou laserovou tiskárnu v obchodě.

  • V Tomados vám vytvoří podmínky pronájmu na míru vaší firmy.
  • Tiskárnu si můžete pronajmout na dobu neurčitou, a to se stejnými podmínkami jako na dobu určitou. Nemusíte se obávat poplatků, pokud smlouvu vypovíte předčasně.
  • Získáte profesionální multifunkční zařízení pro tisk, skenování a kopírování dokumentů.
  • V rámci pronájmu vám tiskárnu nejen přivezou, nastaví a naučí vás, jak ji obsluhovat, ale budete mít k dispozici dlouhodobý servis a pravidelnou údržbu zařízení – vše v ceně pronájmu.
  • Pronájem zahrnuje i služby jako síťové skenování do emailů a do PC nebo přidělování ID kódů pro snadnější kontrolu tisku.
  • K dispozici vám bude spotřební materiál jako jsou tonery, sponky a náhradní díly.
  • Přiobjednat si můžete rovněž dodávku kancelářského papíru.

Využívejte profesionální tiskárny pro dokonalý tisk

Tisk, skenování i kopírování dokumentů ve vysoké kvalitě vyžaduje profesionální zařízení. V případě pronájmu od Tomados získáte multifunkční barevné tiskárny od značky Konica Minolta, na kterých můžete tisknout barevně i černobíle. Podle vašich preferencí lze vybrat tiskárny pro formáty A4 až A3, s rychlostí tisku od 20 do 40 stran za minutu, tiskárny s podavačem originálů, s faxem, tiskárny pro oboustranný tisk i tiskárny obsahující skener a kopírku. Ve většině tiskáren je samozřejmostí také integrace s wi-fi sítí.

Tomados.cz S Pronájmem Tiskárny 01 Uvod Tomados.cz S Pronájmem Tiskárny 03 Tomados

Specialista na tisk Tomados ví, co potřebujete

Pronájem tiskáren i další kancelářské techniky je bezesporu výhodnou cestou, jak ušetřit. U Tomados vědí, jak je snižování nákladů důležité, proto s vámi nastaví pronájem přesně podle vašich požadavků, aby byl pro vás přínos co největší. Pokud potřebujete poradit nebo nad pronájmem váháte, kontaktujte odborníky z Tomados, kteří vám vše vysvětlí a pomohou vybrat nejlepší cestu k úspoře při tisku. Zajděte na pobočku společnosti v Praze 8, v ulici Vítkova 189/17 nebo se podívejte na stránky www.tomados.cz, kde si můžete vše v klidu projít, případně si pronájem kancelářské techniky rovnou objednat.