Úvěry a půjčky

Spolehlivá cesta k penězům

Vitacredit je společnost, která 11. května 2018 získala Českou národní bankou oprávnění k tomu, aby mohla nabízet spotřebitelské úvěry jako nebankovní instituce. Dodržuje všechna stanovená pravidla a vy se na ně můžete spolehlivě obracet.

Co Vitacredit nabízí jinak?

Jste podnikatel a potřebujete získat finanční prostředky? Pak je tady přímo pro vás úvěry pro podnikatele. Úvěr pro podnikatele ručený nemovitostí disponuje úrokovou sazbu již od 8,9 % p.a. Velkým plusem je, že před tím, než uzavřete smlouvu, nebudete platit žádné poplatky. Tento úvěr poskytuje Vitacredit až do tří miliónů korun.

Máte-li finanční závazky, které vás trápí, a nevíte, jakým způsobem je zmenšit, zařiďte si úvěr na konsolidaci, řešení exekucí nebo dražeb.

Spotřebitelský úvěr na cokoliv ručený nemovitostí si můžete pořídit v případě, že vlastníte nemovitost v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby. Výše úvěru je individuální a je nabízena již od 50 000,- Kč. Doba poskytování úvěru se pohybuje od jednoho roku až do 15 let. V případě, že bude výše úvěru přesahovat 499 000, pak doba splácení může být protažena na 20 let. Úvěr na cokoliv vám usnadní život a splácení.

Vyřešte svoji finanční situaci snadno a rychle

Spojení půjček je řešením, které vaše starosti se splácením rozsekne. Dostali jste se do bludného kruhu půjček? A máte více pohledávek bez ohledu na to, u koho váš úvěr je uzavřen? Pak slučte všechny půjčky do jedné. Sloučením úvěrů si snadno nastavíte splátky podle vašich představ. Pokud budete potřebovat, využijte možnosti prodloužení úvěrů splácení až na 15 let. Spojením úvěrů si výrazně zjednodušíte život a ušetříte stres a nervy.

Vitacredit vám nabízí úvěr na cokoliv či nebankovní hypotéku, nebankovní úvěr. Pořádně si přečtěte podmínky a sami se rozhodněte, zdali to opravdu stojí za to!