Aktuality

Vyhlídkový let vrtulníkem vás nadchne

V dnešním náročném světě člověk potřebuje občas vypnout. Odreagovat se a dobít baterky. Nebo po každodenní rutině prostě jen zažít něco neobvyklého. Jednou z možností je aktivita, jejímuž kouzlu propadlo mnoho známých osobností. Nasajte jedinečnou atmosféru, kterou si pravidelně dopřávají například Harrison Ford nebo manželé Beckhamovi. Překonejte obavy a nechte se uchvátit!

Proč právě let vrtulníkem?

Nikde jinde nepocítíte tak nesmírnou volnost jako ve vzduchu. Pokoříte zemskou gravitaci a ocitnete se v teritoriu, které dříve patřilo jen ptákům. Odpoutáte se od pozemských problémů, které se z té výšky zdají mnohem menší. Kolem vás jen nekonečný vzdušný prostor a pod vámi krajina, co vypadá jako výtvor zručného modeláře. Zažijete téměř neomezenou svobodu pohybu. Žádné zácpy, ani objížďky. Při zážitkovém letu vrtulníkem se nemusíte o nic starat, jen si vychutnávat krásný výhled. Místa, která dobře znáte, vypadají z ptačí perspektivy úplně jinak. Vrtulník může v letu zastavit, vznášet se, a vy se tak můžete dostatečně pokochat. Sedíte přímo v kokpitu, což se vám při charterovém letu letadlem nepovede.

Vrtulník Robinson R44 = skvělá volba

Ale já letadlem cestuji poměrně často, říkáte si. Věřte, že soukromý let vrtulníkem je úplně jiný level. Cesta za prací či na dovolenou je stále jen let za něčím, podle letového řádu. Ale nechat se vynést do oblak prostě jen pro krásný pocit? Vrtulník má navíc oproti letadlu větší možnost pohybu. Může se otočit na místě, couvat, pohybovat se do stran. Nejlepší volbou je vrtulník Robinson R44. Ve vzduchu je stabilní a velice bezpečný. Pojme 3 pasažéry, takže zážitky z letu vrtulníkem můžete sdílet třeba s partnerem. Prosklená kabina zajišťuje ničím neomezený výhled. A pokud potřebujete spíše upustit páru než relaxovat, dopřejte si adrenalinový let vrtulníkem.