Penize V Kapse
Úvěry a půjčky

Až 12 000 Kč bez doložení příjmu? Zkuste půjčku od Tetičky

Problémy s financemi můžeme mít občas všichni – nečekaný výdaj jednoduše naruší naši finanční rovnováhu a je potřeba najít řešení, které bude rychlé, jednoduché a především dostupné. To bohužel vyřazuje velkou část bank. Naštěstí tu jsou nebankovní instituce, které nabízejí jednoduše dosažitelné půjčky.  Jednou z nich je půjčka od Tetičky.

Výhody nebankovní půjčky od Tetičky

Finance

Nebankovní půjčka maj několik výhod:

  • Je rychlé
  • Jednoduchá
  • Dosažitelná

To z ní dělá ideální variantu pro lidi, kteří potřebují jenom malou pomoc – třeba před výplatou. Z tohoto důvodu je jedna z nejpopulárnějších na trhu. Vyzkoušejte si půjčku od Tetičky na této adrese. Ta nabízí možnost jednoduché půjčky až do výše 12 000 Kč. Pokud jde o vaši první půjčky, jste sice limitování hranici 8000 Kč. Doba splatnosti této půjčky je 7–30 dnů. 

Tato možnost je ideální pro všechny, kteří mají rájem o rychlý převod. Je to rychlá půjčka, při které můžete mít peníze na svém účtu do 15 minut.

Co musíte splňovat, aby byla půjčka schválena

Pozitivní zprávou je, že pokud máte o tuto půjčku zájem, nemusíte obíhat žádné pobočky. Je to online půjčka, takže veškeré záležitost vyřídíte během chvilky strávené na internetu. Abyste si o půjčku mohli zažádat, musíte mít české občanství, mít alespoň 20 let a být schopný splácet. Půjčka se poskytuje jak v hotovostní, tak i v bezhotovostní verzi.

Výhodou této půjčky je to, že nemusíte prozrazovat svůj měsíční příjem.  Je to půjčka bez doložení příjmu. Navíc nepotřebujete ani ručitele, ani hmotnou zástavu, abyste půjčku získali. 

Příjemné je i to, že jde o jednoho z největších poskytovatelů malých půjček v České republice a stále má od svých klientů výborné recenze. Společnost je i členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Máte tedy zázemí stabilní a bezpečné společnosti, díky čemu můžete být klidnější.