Aktuality

Jak udělat radost na narozeniny?

Blíží se narozeniny Vaší maminky a společně s ostatními sourozenci jste se domluvila, že jí tentokrát darujete netradiční zážitky?

Kde najít neokoukané narozeninové dárky?

Snad každá žena si čas od času udělá čas jen na sebe a na své zájmy. Třebaže se snaží být sebe lepší partnerkou, maminkou nebo dokonce babičkou, někdy přijde okamžik, kdyby se před celým světem někam schovala a věnovala se jen sama sobě. Ať už by se přitom nejraději zachumlala do peřin s rozečtenou knížkou nebo by si zašla někam do wellness, jsou tyto chvíle k nezaplacení. Dopřejte tentokrát proto Vaší mamince možnost mít čas jen sama pro sebe a přitom jej prožít plnými doušky. Díky Firmě na zážitky objevíte celou řadu tipů na narozeninové dárky pro ženy, které se jistě budou líbit také Vaší mamince. Inspirovat se můžete již nyní v první polovině října tipy na vánoční dárky pro muže www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-muze/.

Jak prožít netradičně narozeniny?

Narozeninový den může oslavenkyně prožít například jako královna na zámku Chateau St. Havel. Tento čtyřhvězdičkový hotel láká k návštěvě už jen svým pohádkovým prostředím. Zámek je obklopen rozlehlým anglickým parkem s několika rybníky. Vybízí tak k romantickým procházkám i kocháním se okolní přírody. Od každodenních starostí je možné si odpočinout v sauně nebo whirlpool. Vzít sebou může obdarovaná osoba také svou drahou polovičku a strávit tak pohodový prodloužený víkend ve dvou. Nevšední okamžiky poskytují také mnohé gastronomické a adrenalinové zážitky. Dárkovými poukazy můžete dát milované osobě najevo, jak moc Vám na ní záleží a jak rádi jste v její blízkosti. Odměnou Vám za to bude radostný úsměv i vyprávění o nevšedních zážitkách, které si sebou obdarovaná osoba ponese již napořád.