Investice

Jaké výhody přináší služba založení ready made společnosti?

Zahájení podnikatelské činnosti vyvolává hned několik důležitých otázek, na které si bez patřičných zkušeností nedokážete odpovědět. Každý takový zájemce o vlastní prosperující firmu nebo nadějný startup se tak vydává na velmi tenký led.

Nejsložitější a zároveň rozhodující momenty se odehrávají právě na samotném počátku založení firmy. O to více je důležitá příprava a všeobecný rozhled a samozřejmě užitečné nástroje, s nimiž ušetříte čas a získáte určité záruky. 

Obsah obrázku interiér, místnost, okno, postel

Popis byl vytvořen automaticky

Podívejme se tedy, co znamená ready made a jaké výhody tato strategie založení obchodní společnosti přináší.

Ready made společnosti pro snadný start

Pokud se nacházíte v situaci, kdy plánujete založení společnosti a hledáte rychlý způsob vedoucí k naplnění této skutečnosti, rozhodně by vaší pozornosti tato služba neměla uniknout.

Ve své podstatě se jedná o již připravenou platformu nově založené společnosti v souladu s právním řádem České republiky. Kdo se tedy chce vyhnout nepříjemným a mnohdy i časově náročným byrokratickým machinacím, rozhodne se pro ready made společnost.

Vlastníkem společnosti se stanete ihned po objednání služby a následném rychlém nekomplikovaném převodu na vaše jméno. Časová úspora se stane vaší velkou výhodou a posune vás o několik kroků vpřed. 

Neexistuje jediný důvod, proč si v dnešní digitalizované době přidělávat starosti a zbytečně se okrádat o čas, který lze využít mnohem taktičtěji.

Co vám ready made společnosti dále poskytnou?

Ready made společnost poskytuje celou řadu nepostradatelných záruk a výhod. Je založena a následně zapsána do obchodního rejstříku dle aktuálních regulí právního řádu naší republiky a nabízena se splaceným základním kapitálem. 

Obsah obrázku osoba, interiér, žena, stůl

Popis byl vytvořen automaticky

Získáte tak společnost bez jediného záznamu o předcházející činnosti a s přiděleným identifikačním číslem. Bez závazků či pohledávek si sami zvolíte předmět podnikání ze širokého spektra možností.

Co je pro založení firmy v podobě ready made třeba udělat?

V případě, že vás tato rychlá a časově výhodná cesta k založení firmy zajímá, připravte si její přesný název, informace o případných společnících, zvolte správný předmět podnikání a přesné rozdělení jednotlivých funkcí ve vedení firmy.

Doplňkové služby

Prodej ready made společností není jen o rychlém zisku plně předpřipravené firmy, ale zároveň i o dalších výhodách, které přinášejí doplňkové služby. V rámci převodu na Vaši osobu lze předmět podnikatelské činnosti bez problému doplnit, nechat si zřídit koncesovanou živnost nebo rozdělit – popřípadě sloučit základní kapitál. 

Další užitečnou službou je nabídka profesionálního vedení účetnictví. Společnost Parker & Hill tak nabízí rychlý a nekomplikovaný prodej ready made společností všem začínajícím podnikatelům a otevírá jim cestu k jednoduchému startu bez zbytečných starostí. Usnadněte si cestu i vy a domluvte si první konzultaci.