- Reklama -zprávy

Kam jít pro rychlou online půjčku?

Do výplaty vám ještě pár dní zbývá, ale peněženka už zeje prázdnotou? Elegantním řešením problému může být rychlá půjčka přes internet. Sjednáte ji online během několika minut a peníze máte na účtu třeba do hodiny. Často ji splatíte hned z dalšího platu, a proto vám nenabíhají dlouhé roky vysoké úroky.

Většina Čechů si pochopitelně peníze půjčuje velice nerada. Když už však dojde na věc, nejvíce jsou využívány právě takzvané mikropůjčky. Bez zbytečného papírování obvykle dostanete finance v hodnotě 500 Kč až 30 000 Kč v závislosti na konkrétní společnosti a v příštím měsíci je opět vrátíte.

Půjčka online je výhodná také proto, že se díky sjednání přes internet vyhnete běhání po bankách. Vše máte vyřízeno během chviličky a z pohodlí domova. V důsledku mnohých právních regulací z posledních let navíc zůstaly na trhu jen ty nejsolidnější společnosti. Které to jsou? Pojďme se jim podívat na zoubek.

Spolehlivá rychlá půjčka – kde ji sehnat?

Vyznat se ve světě půjček a při výběru se nespálit není vůbec lehké. Online si dnes půjčíte peníze od pár stovek až do řádu statisíců, a to jak od bank a nebankovních společností, tak i od obyčejných lidí. Z každé kategorie jsme pro vás vybrali ověřené poskytovatele, se kterými vedle určitě nešlápnete. Ať už tedy potřebujete zalepit díru v peněžence do další výplaty, nebo půjčit na rekonstrukci, nějaké řešení se pro vás vždycky najde.

Ferratum – první půjčka zdarma i úvěr pro důchodce

Zajímavé podmínky nabízí mikropůjčka od Ferratum – získat můžete částku od 500 Kč do 20 000 Kč, navíc bez doložení příjmů. Největší předností je však první půjčka do 9 000 Kč na 30 dní zdarma. Vrátíte tak jen to, co si půjčíte.

Potřebujete-li tedy krátkodobou půjčku před výplatou, Ferratum je jasnou volbou. Jako vůbec první firma v Evropě začala tato mezinárodní společnost nabízet mikropůjčky, tudíž jde skutečně o specialistu na pravém místě. Navíc vychází vstříc i lidem důchodového věku, půjčit si tu můžete až do 85 let.

Není tedy divu, že většina lidí pěje na Ferratum chválu. Když vychytáte ten správný moment, dostanete peníze na účet už za minutu. A pokud nezvládnete půjčku ve 30denní lhůtě uhradit, můžete si splatnost posunout až o 60 dní.

Raiffeisenbank – rychlá půjčka od banky s bonusem až 1 %

Pokud jste od přírody nedůvěřiví a jinde než v bance byste si nepůjčili, možná vás zaujme nabídka Raiffeisenbank. Peníze dostanete na cokoliv, a to až do částky 700 000 Kč – vysoký úvěrový limit je spolu s nízkým úrokem jednou z hlavních předností bankovních půjček.

Co se týče úrokové sazby, tu můžete mít v případě řádného splácení už od příjemných 4,9 % ročně. Budete-li totiž půjčku platit včas a k tomu aktivně využívat běžný účet, dostanete od banky peníze odpovídající 1% bonusové sazbě zpět.

Dalším plusem je absence nesmyslných poplatků, zdarma máte u Raiffeisen poskytnutí, vedení i předčasné splacení úvěru. Splatnost půjčky si volíte sami od 6 měsíců až po 8 let.

Zonky – peníze od lidí, jako jste vy

Fenoménem poslední doby jsou tzv. P2P neboli peer-to-peer půjčky. Služba funguje na principu investic a aukcí – založíte si poptávku na požadovanou částku a pak už jen čekáte, až se na ní lidé složí. Těmto investorům pak bude odměnou úrok, který za úvěr zaplatíte, proto se jim půjčovat ostatním také vyplatí.

Zdaleka nejznámější službou tohoto druhu je portál Zonky, kde si půjčíte už od 3,99 % ročně, tedy za jeden z nejnižších úroků na trhu. Služba funguje zcela anonymně a na cokoliv zde získáte částku v rozmezí 20 000 Kč až 750 000 Kč. Splácet můžete i 7 let. Jediný poplatek, který se k půjčce váže, je ten za poskytnutí úvěru ve výši 2 %.

Pokud si však půjčku na Zonky sjednáte přes Tipli.cz, můžete získat část peněz z úvěru zpět. Tipli je cashback portál, který pomáhá svým uživatelům šetřit na každém nákupu. Vedle úspory peněz při běžných nákupech si tu můžete přilepšit i při sjednání služeb, konkrétně na Zonky dostanete ve formě cashbacku zpátky až 4 000 Kč, což není zrovna málo.

K získání cashbacku se přitom stačí zdarma zaregistrovat na Tipli.cz a při pořízení půjčky se na Zonky prokliknout přes jejich profil na stránkách cashback portálu. Kromě půjček však tuto časově neomezenou slevu můžete využít například i při nákupu elektroniky, hraček, oblečení či ubytování a letenek na dovolenou. Odměny pro uživatele v některých ze 750 obchodů dosahují až 33 %.

I když se podmínky spotřebitelských úvěrů v posledních letech výrazně zlepšily, stále platí, že půjčky nejsou nic příjemného. Pokud se však již dostanete do situace, ze které jiné východisko nevede, důkladně zvažte své možnosti a schopnost splácet. Zorientovat se v džungli půjček vám pomůže některý ze srovnávačů půjček, kde uvidíte podmínky jednotlivých půjček pěkně vedle sebe. Jeden takový najdete i na Tipli.cz.

Taktiky predátorských úvěrů – na co si dát pozor?

Predátorské půjčky obvykle znamenají vnucování nespravedlivých, klamavých nebo zneužívajících úvěrových podmínek dlužníkům. V mnoha případech jsou tyto půjčky spojeny s vysokými poplatky a úrokovými...

Jak a kde koupit bitcoin a další kryptoměny

Kryptoměny – fenomén dneška. Kde je získat? Jak je nakoupit? Pojďme na to. Proč jít do krypto – stručně a jasně Kryptoměny, jak možná víte, jsou...

Špatný čas pro Bitcoin? Vsaďte na Ethereum

Vysoká míra inflace způsobuje, že daleko častěji přemýšlíme nad tím, jak své peníze ochránit a kam je investovat. Jednou z možností jsou i kryptoměny,...

Jak získat zpětné odkazy od autoritativních webů?

SEO prošlo od svých počátků značnou evolucí. Pryč jsou doby, kdy vám pro dobré umístění stačilo nacpat 547 klíčových slov do každého odstavce. Ačkoliv...

Mzdy rostou, ale reálně se máme hůře

Nízká nezaměstnanost a růst průměrné měsíční mzdy vypadá zdánlivě příznivě. Přesto české domácnosti chudnou, respektive za své peníze si toho pořídí méně než v minulosti....
- Reklama -PR článek