Aktuality

Usnadněte si údržbu firemního vozového parku

Ten, kdo vede vlastní firmu, moc dobře ví, kolik práce to dá. Každá možnost, jak jen třeba trochu ušetřit je velmi vítaná. Díky aplikaci Superoperator uspoříte nejen peníze, ale ušetří vám i zbytečnou práci s administrativou.

K fungování firem neodmyslitelně patří i firemní vozy. Zaměstnanci jsou často na cestách, a proto není divu, že návštěva myčky je víc než pravidelná. Není to ovšem levná záležitost a toho si je společnost Superoperator dobře vědoma. Původně finská firma přináší do ČR aplikaci, která zařídí, že návštěva myčky už nebude za trest.

Jednou z věcí, kterou aplikace SUPEROPERATOR CZ ovládá, je to, že pomocí online kamery můžete z kanceláře či odkudkoli zjistit, zda se u konkrétní myčky tvoří kolona nebo zda je otevřena. Aktuálně je možné využít aplikaci pro více než 100 myček v síti Benzina a MOL, připojují se i další provozovatelé a do konce tohoto roku bude pokryta celé ČR.

Po příjezdu k myčce stačí už jen přes telefon zvolit program a mytí může začít. Pro firmy je tato aplikace vylepšená ještě o další věci. Nabízí totiž něco jako paušál. Za pevně danou částku, která je placena jednou měsíčně, můžete s firemním vozem do myčky neomezeně.  Služba je navíc vázaná na konkrétní SPZ vozu, takže nehrozí to, že by na vaše náklady jezdil do myčky zaměstnanec s vlastním vozem. Aplikace následně generuje reporty a faktury ke každému automobilu zvlášť, takže vám ušetří nejen peníze, ale i práci se shromažďováním účtenek pro vaše účetnictví.
Je samozřejmě ke stažení zcela zdarma, platíte pouze za využité služby.

Finská společnost Superoperator OY vznikla za účelem modernizace služeb pro péči o automobily. Kromě Finska už je rozšířena např. v Austrálii či USA.
V brzké budoucnosti se chystá rozšíření aplikace, například v oblasti parkování či servisu vozů.

cid:531C071D-3DD4-43D8-B169-25CA391BCD28

Více o aplikaci a nabízených službách naleznete zde:  http://onelink.to/xxgu53