Aktuality

Kam se starým nábytkem? Rozhodně ne na smetiště!

Tendenci zbavovat se starých a nepotřebných věcí mají lidé již odnepaměti. Dnes je běžné pořídit si nový a moderní nábytek, zatímco ten starý, který byl třeba ještě po babičce či dědečkovi hodit k popelnici. Je přece už starý, tak proč ho schovávat? Možná ani nevíte, jak vzácný a hodnotný kousek vyhazujete.

Užitečný pro druhé

Nábytek, který se vám může zdát omšelý nebo starý, tím pádem i zbytečný. Proč jej, ale vyhazovat? Přece může udělat radost a posloužit ještě někomu dalšímu. Někomu, kdo má rád starý nábytek, kdo v něm vidí potenciál zkrátka tomu, kdo nevidí jen obyčejný kus starého nábytku, ale vidí příběh, historii.

Jenže, jak vlastně poznáte, že na půdě, kterou jste se rozhodli vyklidit, máte starožitný nábytek? Co když je to jen obyčejný kus nábytku? Zjistíte nějak, že váš dům či byt skýtá starožitné kousky, které jen potřebují péči? Ano, jde. Můžete oslovit specializovanou firmu, která se tímto odvětvím zaobírá.

Přijedeme, vykoupíme, odvezeme

Někdy nemusí být manipulace se starožitným nábytkem úplně jednoduchá. Některé kousky mohou být těžké a často také křehké, takže neodborné zacházení jim může spíš ublížit a znehodnotit je. Výkup nábytku se o vše postará. V rámci výkupu přijedou obhlédnout daný kousek či kousky a nabídnou vám analýzu a poradenství. V případě oboustranného zájmu se poté domluvíte na dalším postupu výkupu.

Výkup nábytku Praha se neomezuje jen a pouze na naše hlavní město, ale v rámci svých služeb a poradenství nabízí také možný dojezd po celé České republice. Hledáte-li někoho, kdo se v tomto oboru vyzná, ví, jak co chodí, kdo přináší férové služby a přímé jednání, kdo vám poskytne odborné informace, pak se obraťte na Nábytek Ježek. Váš starožitný nábytek se tak dostane do těch správných a dobrých rukou.