Housebuilding 1005491 640
Úvěry a půjčky

Pro koho je půjčka bez doložení příjmu

Na našem trhu je stále oblíbená půjčka bez doložení příjmu. Neznamená to však, že by poskytovatel nemusel u osoby prověřovat schopnost splácet. Tuto povinnost mu ukládá zákon. Jak půjčka bez doložení příjmu funguje? Pro koho je vhodná a jak se o ni žádá?

Rychlá půjčka ihned od nebankovní společnosti

Nebankovní společnosti vám poskytnou půjčku i v případě, kdy spěcháte na vyřízení formální žádosti a nemáte možnost zajistit si v danou chvíli potvrzení od zaměstnavatele, že jste schopni splácet. Rychlá půjčka ihned bývá vyřízena do pár minut od podání žádosti. Postačí doklady, které máte u sebe. Je třeba občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti a výpis z bankovního účtu. Jestliže máte na bankovním účtu pravidelné příjmy, je možné půjčku poskytnout.

Půjčka bez doložení příjmu i pro nezaměstnané

Půjčka bez doložení příjmu je tu i pro osoby pobírající invalidní důchod, nemocenskou, dávky peněžní pomoci v mateřství nebo podporu nezaměstnanosti. Jedná se o menší částky v řádu pár tisícikorun. Tyto půjčky bývají poskytnuty na krátkou dobu splatnosti a obvykle je u nich nastavena vyšší úroková míra. Jsou tedy dražší alternativou než klasické půjčky.

Nebankovní půjčky vyřídíte online

Je velkou výhodou že si dnes můžete zažádat o poskytnutí nebankovní půjčky online. A nejen to. Dokonce si můžete porovnat i nabídky jednotlivých poskytovatelů mezi sebou. Vždy se dívejte na ukazatel RPSN, to jsou celkové náklady úvěru. Zahrnují jak úrok, tak i ostatní náklady. Čím nižší procento, tím je poskytnutá půjčka výhodnější.

Online formulář vám umožní rozeslat poptávku více firmám, a to z řad bankovních i nebankovních poskytovatelů. Dozvíte se podmínky splácení a vyberete si způsob financování, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Peníze do několika minut

Po doložení potřebných údajů vám bude odeslán požadovaný obnos na bankovní účet. Peníze jsou odesílány zpravidla ve stejný den.