Pojištění

Proč mít dobrou pojistku „na vše“?

Nástup do zaměstnaneckého poměru je vždy významným okamžikem v životě člověka. Ať už jde o první místo po škole, nebo návrat po rodičovské dovolené nebo měníte zaměstnavatele opakovaně, je dobré se mít na pozoru, abyste byli krytí v případě, že dojde k nějaké škodě.

Může se to stát. I když pro svého chlebodárce tvrdě a odpovědně pracujete, můžete mu nechtěně způsob finanční nebo majetkovou, kterou je oprávněn vymáhat. Abyste byli z obliga, zajistěte si pojištění odpovědnosti zaměstnance.

Pojistka do práce

Pojištění zajistí široký rozsah ochrany, nízkou spoluúčast s možností volby a celosvětovou platnost bez příplatku. Smluvní plnění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu. Lze přidat i speciální tarif pro řidiče i tarif Řidič PLUS pro zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití.

Pojistka na doma

Pojištění odpovědnosti za škodu je možné vznést i do všedního života. Máte vratkou střechu a hrozí, že upadne kus tašky na sousedovo auto? Jste nešika a obvykle v obchodě něco shodíte a rozbijete? Vytopila vaše pračka sousedy? Dělá vám tohle vše vrásky na čele a bojíte se, že víc, než vyděláte, proděláte?

Dokonalá ochrana

Vsaďte na pojistku, která vás ochrání až do výše 10 milion korun. Pojištění lze sjednat jako samostatný produkt, nebo přidružením k dalším pojistkám. Patří mezi ně pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov, zdravotní pojištění cizinců Welcome a pojištění odpovědnosti pilota.

Všeobecné pojistné podmínky pro pojištění občanské odpovědnosti a další informace lze najít na webové stránce pojistitele.  ERGO pojišťovna chrání vaše životy a váš majetek déle než 25 let.