Investice

Proč přenechat úklid profesionálům?

Čistota je nejen půl zdraví, ale i záruka dobrého byznysu. Své o tom vědí všichni, kdo pracují v kanceláři nebo provozují obchod, salon či restauraci. Zákazník, potažmo klient, dá na první pohled a ten se odvíjí od toho, co vidí kolem, kam šlápne a zda se přitom umaže.

Usmíváte se při čtení těchto řádků pod vousy? Skutečně, je to tak. Ještě nedávno majitelé firem centrální úklid řešili jen sporadicky. Občas se vynesl koš, jednou týdně umyla podlaha a bylo vystaráno. Dnes, kdy světu vládne smysl pro detail, může perfektní úklid rozhodnout o výhodě před konkurencí. Pořádek a dokonalý dojem je součástí firemní kultury a někdy i dokonce brandu, neboli marketingové značky.

Flexibilní spolupráce

Docílit čistoty, že by se dalo ze země jíst, není jednoduché. O služby tohoto charakteru je nejlepší požádat specializované firmy. Pravidelný úklid kanceláří zajistí firma Plecitý, která zvládne uklidit jakoukoli kancelář, od jednoho pokoje s malým psacím stolem, až po rozlehlé kancelářské prostory.  Pomáhají jí při tom moderní strojové vybavení – automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další. 

Spolupráce je velice flexibilní. Úklidy se provádí každý den v týdnu podle vašich potřeb, o víkendu dokonce bez příplatku. V případě pravidelné spolupráce k vám bude po domluvě docházet na úklid stále stejný zaměstnanec, který bude dobře znát vaše individuální potřeby.

Kanceláře i provozní objekty

Firma Plecitý nabízí také pravidelný úklid komerčních prostor. Úklidové čety si hravě poradí s administrativními budovami, bytovými domy, restauracemi, či zdravotnickými a sociálními zařízeními.  K pravidelným úklidovým službám je zjišťován hygienický servis zdarma. Je dodáván toaletní papír, papírové ručníky, vše do kuchyní a WC dle požadavků. Uklízečky a uklízeče nezaskočí ani firemní kuchyňky, které obvykle zdobí hora použitého nádobí, co nechce nikdo umývat. I s tím si smluvní služby Plecitý hravě poradí.

Mnoho moderních firem používá pro úklid a uspořádání pracoviště japonský přístup „5S“, který je zárukou úspěchu vzájemné spolupráce a kooperace. Základem systému „5S“ je prvotní generální úklid a uspořádání prvků v prostoru, ale hlavně pravidelný drobnější úklid a udržování uklizeného stavu. To zlepšuje nejen přehlednost a útulnost pracoviště, ale také náladu a produktivitu lidí, kteří se v příjemném a uklizeném prostoru pohybují. Zkuste to taky!