Úvěry a půjčky

Půjčky se dnes nezískávají jen v bance. Menší úvěr získáte i přes „esemes“

Někdy není i finanční tísně problémem získání určitého obnosu peněz, ale spíše čas. Čas, který potřebuje banka nebo jiná finanční instituce k vyřízení tohoto úvěru, o nějž si klient zažádá. Jedná-li se navíc o nového klienta, je důležité ověřit jeho bonitu a až po předložení všech náležitostí se může začít vyřizovat samotný úvěr. Co ale dělat, pokud potřebujete půjčit peníze co nejrychleji?

Své zažádané peníze můžete mít klidně i do druhého dne, jedná-li se o menší částky. Dají se zprostředkovat pomocí běžné sms zprávy. Nejprve je potřeba zaregistrovat se u příslušné finanční instituce, která tyto rychlé sms půjčky poskytuje. Té obvykle stačí doložit po počáteční registraci číslo účtu. Kromě toho je také potřeba kopie občanského průkazu a doložení vašich příjmů, aby půjčka mohla být poskytnuta.

Pouze jedna půjčka současně

Jakmile registrace řádně proběhne, je možné si zažádat o první půjčku. Tu získáte i v případě, že vám ji v minulosti jiná finanční instituce zamítla. Prostřednictvím sms půjčky by klient o tuto možnost přišel pouze pokud je jinde vedený jako „dlužník.“

Důležité je také uvést, v jakém rozmezí se tyto částky pohybují. Zpravidla nejnižší částku, kterou si můžete půjčit, je 100 Kč. Horní hranice pro jednu samostatnou půjčku představuje osm tisíc korun. Stálým klientům se tato hranice může zvýšit až na dvacet tisíc korun na jedno zažádání. Není totiž možné přes rychlé sms půjčky čerpat více půjček současně.

Veškeré žádosti jsou vyřizovány v pracovní době od 9 do 18 hodin ve všední dny. Pokud se budete pohybovat v tomto časovém rozmezí, můžete mít svou žádost vyřízenou standardně do deseti minut. Po vyřízení žádosti bude částka připsána na váš účet. Někdy se také může stát, že poskytnutý úvěr přes sms půjčky nebudete schopní splatit v řádném termínu. Pak je standardním postupem nechat si ho prodloužit o 7 nebo 14 dní. V krajním případě ho můžete prodlužovat až o jeden měsíc. SMS zpráva pro získání rychlé půjčky je vždy zpoplatněna dle vašeho tarifu.

Pro SMS půjčky doporučujeme společnost ViaSMS.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krasne-bydleni.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz