Úvěry a půjčky

Vyberte si správnou půjčku

Půjčit si peníze je pro mnoho lidí dnes již běžnou praxí, jak si nakoupit rychle veškeré potřebné vybavení bytu, elektroniku, nejnovější typ mobilního telefonu, vozu a mnoha dalších věcí. Pokud se rozhodneme pro půjčku v bance, máme jistotu, že jde o ověřenou a bezpečnou půjčku.

Spolehlivá bankovní půjčka

Jednou z variant je online půjčka od mbank. Výhodou je u menších půjček nízké RPSN. Půjčit si můžete 10 000 – 700 000 Kč, se splatností do 7 let. Chcete-li půjčit peníze například na rekonstrukci či vybavení bytu, můžete si být jisti, že si půjčíte bez nesmyslných poplatků předem. K vyřízení půjčky potřebujete platný doklad totožnosti. V případě, že jste zákazníkem mBank, není potřeba nic víc dokládat.

Podobně výhodnou nabídku vám poskytne i Equabank rychlá půjčka . Tato 3 minutová půjčka je velice výhodné řešení. I zde si můžete nastavit splátky od tří měsíců do sedmi let. Bez ručitele si můžete půjčit až 600 000 Kč. Půjčku si lze pojistit proti neschopnosti splácet, což se může hodit v případě nečekané nemoci či dlouhodobé a náhlé ztráty zaměstnání. Peníze lze využít na cokoliv, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Půjčky jsou dobrým sluhou, ale také velmi zlým pánem, pokud s nimi zacházíte neopatrně. Využívejte online srovnání, které vám pomůže vybrat nejvýhodnější půjčku pro vás.  Online srovnání vám nabídne přehled bankovních i nebankovních půjček, úvěrů na bydlení či hypoték – mesec.cz. Půjčku vybírejte tak, abyste byli schopni ji splatit. Raději je vhodné půjčit si méně, než příliš vysokou částku. Půjčku v bance je možné splatit předčasně, často vám v případě potřeby umožní dočasně snížit či odložit až několik splátek. Každá banka má jiné podmínky, proto je potřeba se předem informovat.