Aktuality

Spolehlivé ochranné pomůcky a oděvy hledejte u odborníka

Osobní ochranné pracovní pomůcky a prostředky by neměly chybět na místech, kde při práci hrozí riziko úrazu. Chránit se potřebným vybavením je snadnou cestou, jak se vyhnout nepříjemným zraněním i nehodám, které by mohly vést k dlouhodobému poškození zdraví. Naštěstí je tu společnost TOMIS CZ, specializující se na prodej ochranných pomůcek a oděvů pro široké spektrum zákazníků.

Každému to, co opravdu potřebuje

Na své si zde přijdou lidé z různých profesí – dělníci, svářeči, kuchaři, rybáři, silničáři, pracovníci v automobilovém, hutnickém i strojním průmyslu, lesníci, zdravotníci, hasiči, zahradníci, instalatéři i opraváři. Ti všichni se mohou vybavit od hlavy až k patě.

V nabídce najdete:

  • Pracovní oděvy
  • Pracovní obuv
  • Pracovní rukavice
  • Pomůcky pro ochranu hlavy, zraku, sluchu a dechu
  • Další ochranné pomůcky a doplňky

Oděvy pro různá pracovní odvětví musí vykazovat rozdílné vlastnosti. Vybírat můžete z oděvů antistatických, nehořlavých, protipořezových, nepromokavých, chemicky odolných, zateplených nebo reflexních. Střihy jsou pohodlné, vytvořené s ohledem na maximální komfort uživatelů. Obuv i další ochranné pomůcky jsou především pohodlné a praktické.

Na své si přijdou i domácí kutilové, kteří se potřebují chránit při pracích na zahradě, v dílně i při rekonstrukcích domů. Oděvy přitom nejsou určeny jen pro muže, ale řada značek přichází se speciálními kolekcemi ochranných pracovních oděvů pro ženy, a dokonce i pro děti.

Když firmy potřebují vybavit své zaměstnance

Sortiment zboží není určen jen pro koncové zákazníky, ale i pro firmy, které hledají kvalitní pracovní oděvy pro své zaměstnance. Je myšleno na různé potřeby firem, a proto lze v TOMIS CZ využít výrobu pracovních oděvů na zakázku ve vybrané barvě a s vyobrazením loga firmy. Pro společnosti jsou dostupné i další služby jako slevy při nákupu většího množství zboží, rozvoz objednávek až k zákazníkovi (do řady regionů zcela zdarma), zápůjčka vzorků, prezentační akce, možnost uskladnění v konsignačním skladu i pozdější splatnost faktur pro dlouhodobé klienty.

Dobrá rada nad zlato

Pro toho, kdo se v oboru nepohybuje, nemusí být snadné vybrat si správné ochranné oděvy a pomůcky. Proto jsou v TOMIS CZ připraveni v případě vaší nejistoty kvalifikovaně poradit s výběrem. O radu můžete požádat ať nakupujete přes stránky www.tomiscz.cz, nebo když zajdete do prodejny v Příbrami sídlící na adrese Brodská 654, Příbram V, Zdaboř.

Pro inspiraci vám může sloužit i web http://www.oblecsedoprace.cz/, kde najdete rady a tipy na výběr různých druhů osobních ochranných pracovních pomůcek a prostředků.