Aktuality

Vestavba do aut je víceúčelová

Milovníci nezávislého cestování, kteří rádi mění trasu podle aktuální situace a nálady ocení komfort obytné vestavby do auta na spaní. Zdravotníci, policie a hasiči se zase neobejdou bez výjezdového vozidla plně vybaveného pro náročnou práci v terénu. Pro řemeslníky je ideální pojízdná dílna, která jim usnadní práci a ušetří čas. I tak ostatně může vypadat vestavba do auta, nemusí být vyloženě na spaní.

Obytná vestavba do auta s veškerým komfortem 

Na rozdíl od tradičního obytného auta se s dodávkou díky menším rozměrům dostanete téměř všude. Obytný prostor je sice menší, ale zcela postačí dvou lidem nebo rodině s jedním dítětem. Samozřejmostí je vybavená kuchyňka, toaleta a sprcha. 

Výjezdová a servisní vozidla 

Občas se na silnici máte možnost setkat s netradičně vypadajícím zásahovým vozidlem hasičů, geodetů nebo třeba s mobilní laboratoří policie ČR. Tato užitková vozidla jsou kompletně vybavena pro náročnou práci v těžším terénu. 

Vestavba ulehčí podnikání řemeslníkům všech profesí

 Možnost nechat si upravit interiér vozidla tak, aby vyhovovalo vašemu podnikání oceníte, pokud vykonáváte svoji profesi mimo zázemí firmy. Zedník, tesař, elektrikář, instalatér nebo malíř si zajišťuje nejen dopravu materiálu a nářadí. Na místě také upravuje používané prvky na míru.

Vestavbu lze instalovat téměř v jakémkoliv vozidle. Záleží na velikosti interiéru, hmotnosti a pořizovací ceně auta. Nejprostornější, nejlehčí a cenově nejdostupnější jsou modely Fiat Ducato a Citroen Jumper. 

Pojízdná dílna jako optimální využití interiéru

Specializovaná firma vám přestaví auto na pojízdnou dílnu, kde podle vašich požadavků nainstaluje police, skříňky, zásuvky, boxy, kufříky a organizéry, vany, pracovní desky, ponk, výsuvné nebo sklápěcí děrované panely na nářadí, držáky na lahve apod. Vozidlo můžete navíc podle potřeby vybavit zesílenou podlahou nebo nájezdovou rampou. 

Investice do vestavby se může zdát na první pohled nákladná, ale dlouhodobě se určitě vyplatí. Pokud přizpůsobíte vozidlo na mírů vašemu podnikání, usnadníte si organizaci a bezpečnost přepravovaného nákladu a nástrojů. V mobilní dílně si navíc snadno podle potřeby upravíte, co potřebujete a ušetříte tak práci a čas.