1 3
Aktuality

Blíž k modravému obzoru

Ohlédnete se, když vidíte po obloze tiše plout horkovzdušný balon? Jistě ano. Poklidná plavba unášená větrem má punc romantiky a magického výhledu do krajiny. Co kdybyste to byli vy, za kým otáčí zraky ti na zemi? Rozhodněte se prožít pohádkové odpoledne ve výšinách. Vyhlídkové lety balonem jsou vhodné pro cestující v každém věku.

Vyhlídkové lety se těší velké popularitě

Po vyhlídkových letech balonem je v posledních letech stále větší poptávka, a to je příznivá zpráva pro všechny provozovatele. Díky velkému zájmu je let balonem cenově mnohem příznivější, vyhlídkové lety už nebývají obsazeny pěti pasažéry, ale obvykle větší skupinou okolo dvanácti lidí. Z letu balonem se tak stává nevšední zážitek, který si můžete vychutnat společně se členy vaší rodiny nebo s partou přátel.

Let balonem na soukromých akcích

Pro velký zájem začaly být nabízeny i privátní lety balonem a větší skupiny osob si mohou balon objednat do kteréhokoliv místa v České republice. Balonové létání se stává i skvělou atrakcí při různých veřejných oslavách nebo na firemním eventu. Často se využívá i možnosti nabídnout pohled z výšky velkému počtu osob během jednoho dne. To je možné při kotveném letu. Zážitek si obvykle nenechá ujít nikdo z návštěvníků.

Samsung Csc
SAMSUNG CSC

Lepší zážitek než nový model

Všimli jste si toho, jak nás věci dovedou po čase omrzet? Bývá to opravdu tak, že nadšení z nákupu rychle opadne a my se už poohlížíme po novějším modelu nebo modernějším kousku. Naše skříně i zásuvky se plní věcmi, které už dávno nepotřebujeme. Co skutečně potřebujeme jsou nádherné zážitky s našimi blízkými. Pořiďte let balónem levně celé rodině a můžete si být jisti, že si na společné chvíle zavzpomínáte při každém setkání.

Lety nad půvabnou krajinou

Let můžete začít v Praze a brzy se už budete vznášet nad nádherným a klidným okolím. Populární let balónem Český ráj vám představí oblíbené místo plné přírodních krás z nového pohledu. Do vzdálenějších koutů vás může vzít let balónem Vysočina. Krásné stavby, co se právem staly oblíbeným cílem turistů budete obdivovat při letu nad Karlštejnem nebo nad zámkem Konopiště.