1 3
Aktuality

Blíž k modravému obzoru

Ohlédnete se, když vidíte po obloze tiše plout horkovzdušný balon? Jistě ano. Poklidná plavba unášená větrem má punc romantiky a magického výhledu do krajiny. Co kdybyste to byli vy, za kým otáčí zraky ti na zemi? Rozhodněte se prožít pohádkové odpoledne ve výšinách. Vyhlídkové lety balonem jsou vhodné pro cestující v každém věku.

[block]0[/block] se těší velké popularitě

Po vyhlídkových letech balonem je v posledních letech stále větší poptávka, a to je příznivá zpráva pro všechny provozovatele. Díky velkému zájmu je let balonem cenově mnohem příznivější, vyhlídkové lety už nebývají obsazeny pěti pasažéry, ale obvykle větší skupinou okolo dvanácti lidí. Z letu balonem se tak stává nevšední zážitek, který si můžete vychutnat společně se členy vaší rodiny nebo s partou přátel.

Let balonem na soukromých akcích

Pro velký zájem začaly být nabízeny i privátní lety balonem a větší skupiny osob si mohou balon objednat do kteréhokoliv místa v České republice. Balonové létání se stává i skvělou atrakcí při různých veřejných oslavách nebo na firemním eventu. Často se využívá i možnosti nabídnout pohled z výšky velkému počtu osob během jednoho dne. To je možné při kotveném letu. Zážitek si obvykle nenechá ujít nikdo z návštěvníků.

Samsung Csc
SAMSUNG CSC

Lepší zážitek než nový model

Všimli jste si toho, jak nás věci dovedou po čase omrzet? Bývá to opravdu tak, že nadšení z nákupu rychle opadne a my se už poohlížíme po novějším modelu nebo modernějším kousku. Naše skříně i zásuvky se plní věcmi, které už dávno nepotřebujeme. Co skutečně potřebujeme jsou nádherné zážitky s našimi blízkými. Pořiďte let balónem levně celé rodině a můžete si být jisti, že si na společné chvíle zavzpomínáte při každém setkání.

Lety nad půvabnou krajinou

Let můžete začít v Praze a brzy se už budete vznášet nad nádherným a klidným okolím. Populární let balónem Český ráj vám představí oblíbené místo plné přírodních krás z nového pohledu. Do vzdálenějších koutů vás může vzít let balónem Vysočina. Krásné stavby, co se právem staly oblíbeným cílem turistů budete obdivovat při letu nad Karlštejnem nebo nad zámkem Konopiště.

 

 

FinList on Facebook
  • 4
    Shares