Senior 4561704 640
Úvěry a půjčky

Kdy přijdou vhod nebankovní půjčky? Situací je mnoho

Velkým bankám nebude vaše poptávka po pár tisících stát ani za námahu, leckdy se proto vyplatí zabrousit spíše do nebankovního sektoru. Porouchalo se vám auto, pračka nepere a děti neodkladně potřebují peníze na školní výlet? Zjistěte si, kde vám půjčí takřka okamžitě.

Rychlejší jednání, téměř bezproblémové schválení a prakticky okamžité připsání peněz na účet – to jsou hlavní výhody půjček z nebankovního sektoru. A právě sem patří i SOS Credit. Zaměřuje se na klienty, kteří rádi všechno vyřizují online, bez zbytečného papírování a maximálně jednoduše. Máte doma počítač s internetem a mobilní telefon? Pak už nic víc nepotřebujete.

Přívětivá půjčka opravdu pro každého

Tedy abychom byli přesní, SOS Credit samozřejmě ještě nějaké další požadavky a podmínky má. Drží se však standardu, podporovaného pravidly zodpovědného půjčování, takže se nemusíte obávat např. nutnosti ručení (nemovitostí, automobilem apod.) nebo sehnání ručitele. Zakládá si také na maximálně transparentním přístupu a snadno srozumitelných podmínkách.

V žádném případě vás tak nečeká nepříjemné překvapení v podobě jakýchkoliv skrytých poplatků.

A pro koho je tedy SOS Credit půjčka určená?

  • Pro všechny s pravidelným měsíčním příjmem alespoň 13 000 Kč.
  • Osoby mezi 21.-60. rokem věku.
  • Majitele bankovního účtu (ovšem postačí i dispoziční práva).
  • Pro všechny, kteří se snaží zodpovědně vyřešit svou aktuální finanční indisponovanost.

Do registrů nahlíží SOS Credit jen sporadicky a opravdovým limitujícím faktorem je tedy pouze bydliště na MÚ nebo mateřská dovolená. Jinak jsou však požadavky opravdu mírně.

První půjčka na zkoušku – zdarma

Pokud stále ještě váháte, nemělo by vám uniknout, že na první půjčku poskytuje SOS Credit 100% slevu na poplatek. Nepřeplatíte tedy vůbec nic – stačí vše vrátit v předem stanoveném termínu. Mimochodem ani tady nemůže dojít k žádnému omylu. Výšku půjčky i délku splátky si sami jednoduše nastavíte díky snadno ovladatelnému posuvníku a o půjčku požádáte teprve ve chvíli, kdy budete absolutně spokojeni.

Vše je maximálně jednoduché – stačí vyplnit registrační formulář s několika kolonkami. Pokud si půjčujete poprvé, nezapomeňte ještě nahrát kopii svého občasného průkazu, druhý doklad totožnosti a výpisy z bankovního účtu za poslední tři měsíce. A nyní se už můžete těšit na brzkou odpověď.

Od schválení bývají peníze na účtu již do 15 minut, takže jakékoliv finanční závazky vyřešíte okamžitě. A kolik si můžete půjčit? U nových klientů je hranice nastavena na 8 000 Kč. Postupně se pak zvedá až k 15 000 Kč. Nechybí ani slevy za opakované pokynutí půjčky, díky nimž se SOS Credit půjčka může stát šikovným pomocníkem pro případ nouze. Nedělejte si hlavu se svými závazky – postavte se k nim zodpovědně a půjčte si tam, kde s vámi jednají fér! Vyplatí se to!