Aktuality

Česká firma vlastní světový unikát

Přední česká firma zabývající se výrobou garážových a průmyslových vrat používá novou světově unikátní technologii pro tisk na garážová a průmyslová vrata. Firmy si tak nechávají natisknout přímo na svá vrata svá loga, rodiny pak libovolně zvolený obrázek.

V čem spočívá nová technologie DURA PRINT?

Nová technologie je používána k digitálnímu tisku na čelní plochu vrat. Jde o využití inkoustového tisku s následným vytvrzováním UV lampou. Povrch vrat je poté lakován PUR lakem, což zvýší odolnost proti UV záření nebo oděru. Světový unikát spočívá ve vysokém rozlišení až 360 dpi. Tato česká firma se také dostala za hranice dosud běžných standardů – technologie DURA PRINT umožňuje nechat si vyrobit vrata dle individuálního námětu. Je tedy zcela na zákazníkovi, jaký motiv zvolí.

Oblíbený středoevropský producent vrat a bran

Tato česká firma je také předním výrobcem bran a vrat, a to i v zahraničním kontextu. Používají totiž mimo jiné panely o síle 40 mm s ocelovým povrchem. Jako jediná firma u nás vlastní kašírovací linky, které umožňují vrata a brány potáhnout některou z folií podle potřeb zákazníka. Je tedy jedno, zda si například vybereme sekční, posuvná, dvoukřídlá či rolovací garážová vrata, se vším mají více než 20 let zkušeností.

V jednotě je síla – dveře je nejlepší doladit ve stejném provedení jako garážová vrata

Pokud jste zvolili garážová vrata určitého designu, budete k nim zřejmě chtít doladit také vchodové a garážové dveře. Ty si klidně můžeme vybrat ve stejném provedení jako jsou garážová vrata. Dojde tak k příjemnému dojmu celistvosti. Je dobré zvážit, zda se k vašemu obydlí budou hodit vchodové hliníkové dveře s překrytými či vetknutými výplněmi.

Takže obydlí, kde je to „každý pes, jiná ves“ a nic se k sobě designově nehodí, už platit nemusí. Konečně.