Investice

Jak zhodnotit peníze? Recenze Globtrex.com

Značka Globtrex.com patří do skupiny Coverdeal Holding a sdružuje skupinu obchodníků, investorů a expertů přes technologie. Globtrex.com se specializuje na obchodování s CFD kontrakty. Můžete je využít, ať už patříte mezi experty nebo začínající investory, kteří chtějí zhodnotit své peníze.

Začněte s Globtrex.com

Globtrex.com nabízí i důmyslně propracovaný program plný různých vzdělávacích kurzů, e-booků a profesionálně zpracovaných instruktážních videí, kde vám názorně vysvětlí a ukáže, jak na to. Základní kurzy pro úplné nováčky i plno užitečných návodů a tipů zkušeným obchodníkům, kteří vám poradí, jak začít investovat mnohem efektivněji. Poradí vám se správnou strategií, zavedou vás do světa ECN a nastíní tajemství psychologie obchodníků. Samozřejmostí jsou návody na rychlou orientaci při práci s používanými platformami.

Typy účtů

Globtrex.com nabízí několik typů účtů. Mimo reálných účtů je možné si založit také demo účet a podrobně se seznámit se všemi jeho funkcemi, než budete obchodovat naostro. Pokud se rozhodnete reálně obchodovat, můžete si založit mikro účet, standardní účet nebo VIP účet, který nabízí nejvíce funkcí a ocení jej zejména zkušení profesionálové disponující velkým kapitálem. Pro jeho založení a získání informací jak na to, můžete využít edukační program zaměřený jak pro nováčky i pokročilé.

Využívané platformy

MetaTrader 5 je nejznámější obchodní platforma na trhu, která nabízí mnoho obchodovatelných aktiv. Je jednoduchá, má vysoký stupeň zabezpečení, mnoho podporovaných technických analýz a obchodní vybavenosti. Mobile Trader umožňuje přístup k trhům z jakéhokoliv chytrého telefonu po celý den. Sirix WebTrader je nejnovější a nejpokročilejší platforma umožňující klientům společnosti Globtrex.com obchodovat z jakéhokoliv počítače s připojením na internet bez nutnosti stahování a instalování softwaru. Tablet Trader je pak uzpůsoben pro obchodování z tabletu.