Úvěry a půjčky

Čtyři nejatraktivnější půjčky na trhu

Na finančním trhu najdeme dnes hromadu půjček, které jsou atraktivní svou výhodností nebo rychlostí. Jenže lidé, kteří chtějí o půjčku zažádat hned, nemají snadné toto rozhodování. Sice Česká národní banka strouhla seznam poskytovatelů půjček a odstranila ze seznamu neférové a podvodné poskytovatele, na druhou stranu je stále poskytovatelů půjček na finančním trhu mnoho, vybrat si jednu půjčku, pro kterou se rozhodnout, to není nic snadného. Proto jsme vybrali konkrétně čtyři nejatraktivnější půjčky na trhu, na které lidé nedají dopustit.

Obecně lze říct, že o bankovní půjčky se dnes už skoro nezavadí. Důvodem je to, že jsou při nižších půjčkách nevýhodné. Navíc dlouho trvá schválení půjčky, stejně tak dlouho trvá připsání peněz na bankovní konto. Lidé, když potřebují peníze, chtějí peníze ihned, ne až za měsíc nebo za týden. Proto nejčastěji volí takzvané rychlé půjčky online.

Rychlé půjčky online jsou nejatraktivnější

Jak již bylo zmíněno, rychlé půjčky online jsou rozhodně nejatraktivnější. Jsou známé tím, že je možné je zřídit online z pohodlí domova během několika málo minut. Stejně tak během pár minut jsou peníze připsány na bankovní konto. V tom spočívá jejich rychlost.

Pokud je tedy týden do výplaty dlouhý nebo pokud jen potřebujete uhradit zálohu na dovolenou, tudíž potřebujete peníze ihned, rychlé půjčky online jsou jasnou volbou. Jen si stačí usednout k počítači, vyplnit formulář a pár kliknutími je odeslat. Nikam se nevolá, nikam se nepíše ani nemusí chodit.

Tři další atraktivní půjčky na trhu

K dalším atraktivním půjčkám patří půjčky bez registru a půjčky bez doložení příjmu (takovou je třeba půjčka Rerum), mimo jiné SMS půjčky, které jsou záchranou ve chvíli, kdy potřebujete pár tisíc korun, nikoli desítky ani stovky tisíc korun. SMS půjčky se volí třeba tehdy, kdy potřebujete rychle uhradit své menší závazky.