Cactus 1063094 640
Aktuality

Dárek pro paní učitelku k pololetnímu vysvědčení

Zdá se Vám to jako včera, kdy Vaše děti v září poprvé usedli do školních lavic a nyní za pár dní přinesou své první vysvědčení? Možná si nyní marně lámete hlavu nad vhodným dárkem pro paní učitelku. Neztrácejte naději, neboť díky Firmě na zážitky objevíte na jejím webovém portále celou řadu skvělých tipů na dárky pro milé paní učitelky.

Jaký vybrat dárek pro paní učitelku?

Dárkem pro třídní učitelku můžete dát najevo, jak jste spokojeni s přístupem paní učitelky k Vašemu dítěti i s tím, jakým směrem se vyvíjí jeho vzdělávání. Na prvním stupni především v nižších ročnících děti ještě ke svým třídním učitelkám ještě vzhlíží. Pozitivní klima ve třídě způsobuje, že se děti do školy těší a mají radost z každého dobrého výsledku. Paní učitelka ráda se svými žáky komunikuje také po vyučování, zajímá se o jejich volnočasové aktivity a ráda s nimi sdílí jejich zážitky. Není tedy divu, že zrovna s dárkem pro paní učitelku si dávají maminky hodně záležet. Společně s ostatními rodiči tak můžete dát paní učitelce dárek za celou třídu. Z nabídkového katalogu Firmy na zážitky můžete darovat dárek v podobě zážitku. Vybírat můžete z bohatého spektra adrenalinových, wellness, gurmánských i pobytových zážitků. Hitem letošní zimy jsou především nejrůznější masáže. Jedinečným zážitkem se může stát především thajská nebo čokoládová masáž. Velmi oblíbené jsou také tyto online dárkové poukázky www.firmanazazitky.cz/blog/online-darkove-poukazky.

Dárek pro muže od Firmy na zážitky

Na webovém portále Firmy na zážitky objevíte také tip na dárek pro muže. Ať už hledáte dárek pro přítele k výročí, k narozeninám pro bratra nebo jen tak pro radost pro Vašeho tatínka, ten nejoriginálnější dárek naleznete vždy u Firmy na zážitky. O tom, že láska skutečně prochází žaludkem, se mohou muži přesvědčit během degustace klobás a uzenin. Pořádnou dávku adrenalinu na vlastní kůži zažijí během indoor skydivingu nebo střelby ze sedmi zbraní.