Writing 1149962 640
Aktuality

Pomoc při založení firmy s.r.o.

Při zakládání firmy s ručením omezeným je nutné myslet hned na několik věcí, které je potřeba zařídit, oběhat a připravit. Nejedná se pouze o to rozhodnout se, jak vysoký bude mít Vaše budoucí firma kapitál nebo kolik bude mít společníků a jednatelů, ale je také potřeba najít místo, kde bude firma sídlit. Naštěstí na tyto všechny problémy nemusíte být sami. Existuje hned několik společností, které vám se založením firmy pomohou.

Pomoc se založením firmy

Než vstoupíte na trh podnikání, je nutné mít alespoň nějakou základní znalost dané problematiky. Pokud byste si svými znalostmi však nebyli jistí, máte možnost se spolehnout na pomoc odborníků. Ti vám nabízí pomoc se založením firmy na míru, a to do pěti pracovních dnů. V případě časové tísně dosáhnete zápisu do obchodního rejstříku dokonce už do 48 hodin. Díky této službě se nebudete muset obávat, že byste při zakládání své firmy přehlédli nějaké důležité detaily a vyhnete se nekonečnému obíhání úřadů i papírování.

Prestižní adresa

Mít sídlo firmy na prestižní adrese dodá vaší firmě profesionální vzhled. Společnosti, které nabízí zajištění virtuálního sídla firmy, vám zaručí, že vaše firma nebude muset v průběhu let své hlavní sídlo měnit. Lidé tak stále budou vědět, kde vaši firmu zastihnou. Pokud by za vámi přišla kontrola z úřadu, budou informováni, že máte na dané adrese virtuální sídlo firmy, přesně v souladu s platnou legislativou. Součástí smlouvy je, že Vaše firma bude mít zřízenou vlastní poštovní schránku označenou názvem firmy, aby bylo možné ji bez problémů kdykoliv kontaktovat. Došlou poštu budete mít uschovanou u dané společnosti, ve správě speciálně vyškolených pracovníků. Podle Vašich preferencí budete dále informování o převzatých zásilkách pomocí sms zprávy nebo pomocí emailu s přiloženým skenem obálky. Máte také možnost si došlou poštu přeposlat na Vámi zvolenou adresu nebo po domluvě převzít osobně.

Jak vidíte, mít svou vlastní firmu s ručením omezeným může mít téměř kdokoliv. Proto se nebojte začít s vlastním podnikáním a splnit si svůj sen o tom, že se postavíte na vlastní nohy.