Featured

Skvělou volbou je pracovní portál Personalistka.cz

Díky možnostem, které nám dnes nabízí internet, stačí několik kliknutí a máte nakoupeno, objednané lístky do divadla či najdete veškeré potřebné informace k opravě počítače. Rozmanitost a snadné hledání se nyní týká i pracovních nabídek.

S pomocí vašeho mobilního telefonu, tabletu či notebooku a připojením k internetu se můžete pustit do hledání letní či celoroční brigády či nového zaměstnání. Stačí jen pár kliknutí a dostanete se k hojnému množství pracovních nabídek. Zavítejte na stránky známého pracovního portálu Personalistka.cz a pusťte se do hledání. 

Vložení inzerce

Portál je vhodný nejen pro osoby, které hledají novou práci či brigádu, ale také pro zaměstnavatele, kteří hledají možnost zviditelnit svoje pracovní nabídky on-line. Právě zde mají šanci výhodně inzerovat. Stačí se na stránkách zaregistrovat a vložit pracovní nabídku. Podnikatelům OSVČ, školským a státním institucím nabízí portál možnost inzerce práce zdarma, pro firmy pak má výhodné tarify a balíčky inzerce práce.

Nové zaměstnání

Díky on-line pracovnímu portálu Personalistka.cz nebylo hledání nového zaměstnání nikdy snazší. Do vyhledávání se můžete pustit kdekoliv a takřka kdykoliv. K vyhledávání dochází na základě zadání typu dané práce, kraje či dalších specifik, jako je zadavatel, typ úvazku či obor. Na základě zadaných kritérií se vám zobrazí pestrá nabídka pracovních pozic. Pokud se vám některá nabídka bude zamlouvat, můžete na ni skrze pracovní portál ihned odpovědět a to bez nutnosti registrace. Pokud zaměstnavatel uvádí i kontaktní údaje můžete ho oslovit napřímo například telefonicky. Je dobré reagovat na více pracovních nabídek najednou, protože se často stává, že zaměstnavatel nedá uchazeči zpětnou vazbu o jeho poptávce zaměstnání.

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti