1 35
Aktuality

Obchody na vás nepočkají, s aerotaxi vše stihnete

Důležitá jednání nebo společenské události při kterých nemůžete chybět? Jak se ale na místo dopravit včas, abyste na dálnici nestrávili celý den zbytečně? Využijte službu, která si získala popularitu všude ve světě a pomalu se dostává i do podvědomí našich občanů. Využijte aerotaxi Praha.

 

Několik obchodních schůzek za den

Když musíte cestovat autem na obchodní schůzku do jiného města, kolik schůzek jste schopni během dne realizovat? Pokud vede vaše cesta přes dálnici D1 tak si troufáme tvrdit, že nestihnete víc než jednu schůzku za den. Zbývající čas vyplní nepříjemné čekání v kolonách a snaha objet ucpaný úsek dálnice přes menší města.

Zmeškané obchodní příležitosti vás stojí ušlý zisk nebo nutnost, vydat se na stejně strastiplnou cestu následující den. Víte, že můžete cestovat i jinak? Mnohem příjemněji, pohodlněji a hlavně rychleji? K dispozici je vám soukromý aerotaxík. Můžete si jej objednat pro lety v blízkém okolí Prahy, mezi českými městy nebo i místo komerčních letů do evropských měst.

20190210 150510

Ceník aerotaxi

Nejlevnější aerotaxi počítá cenu za dobu letu a pokud může přistát na soukromém pozemku není nutné připočítávat poplatky. Cena dopravy se pohybuje pod deseti tisíci korunami za hodinu letu.

Za jednu hodinu letu uletí vrtulník vzdálenost asi dvě stě kilometrů. V kabině je možná přeprava tří cestujících osob a jejich zavazadel. Při plném obsazení vrtulníku je pak cena přepravy jedné osoby velmi příznivá.

 

Rychlé doručení důležité zásilky

Aerotaxík je možné využít i v případě, kdy potřebujete doručit důležitou zásilku do českého nebo i do evropského města.