- Reklama -zprávy

Parkování Ruzyně – Nevyhazujte zbytečně peníze za předražený parking

Míříte-li na pražské letiště Václava Havla, potom nejspíše hledáte nejvhodnější parkování Ruzyně, kde se vaše autu nic nestane. Máte-li zkušenosti z minulých odletů, určitě víte, že to je nákladná a zdlouhavá záležitost. Parkování přímo u odletové haly rovnou zavrhněte, nechcete-li zbytečně vyhazovat peníze.

Parkoviště nabízejí servis

Spousta lidí má vztek, že musí zbytečně platit drahé letištní taxy za parkování, když může parkovat i levněji, jak se píše například zde. Možná si myslíte, že by poplatky za letištní parkování měly cestovní kanceláře zahrnout do ceny svých zájezdů, nebo by se personál letiště měl postarat o váš vůz v rámci letištního servisu. Takový servis ale cestovní kanceláře ani letiště zatím ještě neposkytují. Parkoviště poblíž letiště ale naštěstí ano.

Využijte příznivější ceny

V mnoha případech platí, že parkoviště poblíž letiště jsou ve vývoji o krok dál. Nabízejí svým klientům rozsáhlé služby. Pravda je taková, že ani dojet na pražské letiště nemusí být úplně jednoduché. Jaká vlastně panuje dopravní situace kolem ruzyňského letiště? O tom, jaké jsou v okolí parkovací možnosti, se dočtete tady. Parkováním mimo hlavní terminály ušetříte hodně peněz. Parkoviště u letiště nabízejí mnohem lepší ceny, ale to zdaleka není všechno.

Parkování Ruzyně – Transfer máte v ceně

Nacházejí se pouhých pár minut cesty od letištních hal. Transfer k nim a zpátky se zahrnuje do parkovacích poplatků, respektive za něj neplatíte nic. To je velká a neocenitelná výhoda parkovišť v blízkosti letiště. S transferem je také spojen nejrůznější servis, třeba dětské autosedačky v převozních limuzínách nebo mikrobusech. I na ty je totiž třeba myslet. Spousta lidí totiž létá na dovolenou i s dětmi.

Obavy nejsou na místě

Nemusíte se bát délky a průběhu transferu z parkoviště na letiště při odletu a z letiště na parkoviště k vašemu vozu při příletu. Máte strach, že na letiště přijedete pozdě? Takové obavy nejsou naštěstí vůbec na místě. Parkoviště jsou umístěna většinou ve vzdálenosti cca 2-5 km od letiště, což je doslova kousek.

Nikde nebudete čekat

Dojezdový čas je díky velice krátké vzdálenosti velmi příznivý, obvykle se pohybuje v rozpětí cca 3-10 minut a průjezd je zde hladký, nikde nehrozí žádné kolony, takže určitě dorazíte k odletu včas. Nikde nebudete čekat. Celou cestu projedete velmi snadno, a navíc při transferu určitě oceníte příjemný komfort limuzíny nebo vícemístného mikrobusu.

Dostanete i technickou pomoc

Samozřejmostí je i skutečnost, že vám řidič limuzíny či mikrobusu pomůže během transferu s nakládáním a vykládáním zavazadel. Ovšem převoz není jediným bonusem, který vám provozovatelé parkovišť nedaleko letištní plochy nabízejí. Klidně se na ně můžete obrátit i s technickými problémy s vaším vozem. Velmi často totiž poskytují i servisní služby.

Doplňkové služby se hodí

Potřebujete dohustit pneumatiky? Vyměnit olej či brzdovou kapalinu? Dobít baterii? Než se vrátíte zpátky z dovolené, všechno bude hotovo k vaší spokojenosti. Můžete využít i doplňkové služby, třeba umytí vozu, vyčištění interiéru, nebo zakrytí vozu ochrannou plachtou.  Někde mohou mít pro zájemce k dispozici i přístřešky na auta a váš vůz je potom chráněný před deštěm i sluncem.

Využijte stání k opravám

Váš vůz nebude stát na parkovišti jenom tak bezúčelně. Vaše nepřítomnost se dá využít k tomu, aby na autě byly provedeny třeba některé drobnější opravy, k nimž jste se dosud pro časovou zaneprázdněnost nemohli dostat. Doba dovolené je k tomu ideální. Přitom se vozu nemůže nic stát. Je umístěn na hlídaném a pojištěném parkovišti.

Taktiky predátorských úvěrů – na co si dát pozor?

Predátorské půjčky obvykle znamenají vnucování nespravedlivých, klamavých nebo zneužívajících úvěrových podmínek dlužníkům. V mnoha případech jsou tyto půjčky spojeny s vysokými poplatky a úrokovými...

Jak a kde koupit bitcoin a další kryptoměny

Kryptoměny – fenomén dneška. Kde je získat? Jak je nakoupit? Pojďme na to. Proč jít do krypto – stručně a jasně Kryptoměny, jak možná víte, jsou...

Špatný čas pro Bitcoin? Vsaďte na Ethereum

Vysoká míra inflace způsobuje, že daleko častěji přemýšlíme nad tím, jak své peníze ochránit a kam je investovat. Jednou z možností jsou i kryptoměny,...

Jak získat zpětné odkazy od autoritativních webů?

SEO prošlo od svých počátků značnou evolucí. Pryč jsou doby, kdy vám pro dobré umístění stačilo nacpat 547 klíčových slov do každého odstavce. Ačkoliv...

Mzdy rostou, ale reálně se máme hůře

Nízká nezaměstnanost a růst průměrné měsíční mzdy vypadá zdánlivě příznivě. Přesto české domácnosti chudnou, respektive za své peníze si toho pořídí méně než v minulosti....
- Reklama -PR článek