Aktuality

Parkování Ruzyně – Nevyhazujte zbytečně peníze za předražený parking

Míříte-li na pražské letiště Václava Havla, potom nejspíše hledáte nejvhodnější parkování Ruzyně, kde se vaše autu nic nestane. Máte-li zkušenosti z minulých odletů, určitě víte, že to je nákladná a zdlouhavá záležitost. Parkování přímo u odletové haly rovnou zavrhněte, nechcete-li zbytečně vyhazovat peníze.

Parkoviště nabízejí servis

Spousta lidí má vztek, že musí zbytečně platit drahé letištní taxy za parkování, když může parkovat i levněji, jak se píše například zde. Možná si myslíte, že by poplatky za letištní parkování měly cestovní kanceláře zahrnout do ceny svých zájezdů, nebo by se personál letiště měl postarat o váš vůz v rámci letištního servisu. Takový servis ale cestovní kanceláře ani letiště zatím ještě neposkytují. Parkoviště poblíž letiště ale naštěstí ano.

Využijte příznivější ceny

V mnoha případech platí, že parkoviště poblíž letiště jsou ve vývoji o krok dál. Nabízejí svým klientům rozsáhlé služby. Pravda je taková, že ani dojet na pražské letiště nemusí být úplně jednoduché. Jaká vlastně panuje dopravní situace kolem ruzyňského letiště? O tom, jaké jsou v okolí parkovací možnosti, se dočtete tady. Parkováním mimo hlavní terminály ušetříte hodně peněz. Parkoviště u letiště nabízejí mnohem lepší ceny, ale to zdaleka není všechno.

Parkování Ruzyně – Transfer máte v ceně

Nacházejí se pouhých pár minut cesty od letištních hal. Transfer k nim a zpátky se zahrnuje do parkovacích poplatků, respektive za něj neplatíte nic. To je velká a neocenitelná výhoda parkovišť v blízkosti letiště. S transferem je také spojen nejrůznější servis, třeba dětské autosedačky v převozních limuzínách nebo mikrobusech. I na ty je totiž třeba myslet. Spousta lidí totiž létá na dovolenou i s dětmi.

Obavy nejsou na místě

Nemusíte se bát délky a průběhu transferu z parkoviště na letiště při odletu a z letiště na parkoviště k vašemu vozu při příletu. Máte strach, že na letiště přijedete pozdě? Takové obavy nejsou naštěstí vůbec na místě. Parkoviště jsou umístěna většinou ve vzdálenosti cca 2-5 km od letiště, což je doslova kousek.

Nikde nebudete čekat

Dojezdový čas je díky velice krátké vzdálenosti velmi příznivý, obvykle se pohybuje v rozpětí cca 3-10 minut a průjezd je zde hladký, nikde nehrozí žádné kolony, takže určitě dorazíte k odletu včas. Nikde nebudete čekat. Celou cestu projedete velmi snadno, a navíc při transferu určitě oceníte příjemný komfort limuzíny nebo vícemístného mikrobusu.

Dostanete i technickou pomoc

Samozřejmostí je i skutečnost, že vám řidič limuzíny či mikrobusu pomůže během transferu s nakládáním a vykládáním zavazadel. Ovšem převoz není jediným bonusem, který vám provozovatelé parkovišť nedaleko letištní plochy nabízejí. Klidně se na ně můžete obrátit i s technickými problémy s vaším vozem. Velmi často totiž poskytují i servisní služby.

Doplňkové služby se hodí

Potřebujete dohustit pneumatiky? Vyměnit olej či brzdovou kapalinu? Dobít baterii? Než se vrátíte zpátky z dovolené, všechno bude hotovo k vaší spokojenosti. Můžete využít i doplňkové služby, třeba umytí vozu, vyčištění interiéru, nebo zakrytí vozu ochrannou plachtou.  Někde mohou mít pro zájemce k dispozici i přístřešky na auta a váš vůz je potom chráněný před deštěm i sluncem.

Využijte stání k opravám

Váš vůz nebude stát na parkovišti jenom tak bezúčelně. Vaše nepřítomnost se dá využít k tomu, aby na autě byly provedeny třeba některé drobnější opravy, k nimž jste se dosud pro časovou zaneprázdněnost nemohli dostat. Doba dovolené je k tomu ideální. Přitom se vozu nemůže nic stát. Je umístěn na hlídaném a pojištěném parkovišti.