Aktuality

Podnikání bez starostí

Podnikání je pěkná fuška. Přijde nečekaná faktura, zablokujete si online bankovnictví, lítáte celý den a snažíte se nějak dostat ke svým penězům. Ať už jde o tento případ nebo o to, že chcete mít někde nějakou finanční rezervu, je ideální čas k tomu, využít služeb společnosti 24SAFE.

Každý, kdo se někdy rozhodl, že chce podnikat, ví, co práce to obnáší. Jednou ze starostí, které vám společně s podnikáním přibudou je i ta, jak naložit s penězi a kam si je uložit, aby to bylo co nejvýhodnější a v případě potřeby vám byly kdykoliv k dispozici. Firma 24SAFE je s jejich bezkonkurenční myšlenkou jedničkou v naší zemi. V Praze v ulici Na Poříčí má prostory, kde si můžete pronajmout bezpečnostní schránku, ke které máte neomezený přístup 24 hodin denně po celý rok. Prostory jsou velmi dobře dosažitelné hromadnou dopravou a díky parkovišti můžete přijet i vlastním vozidlem.

Pan Miroslav, který je úspěšným podnikatelem, schránky využívá. Díky nepříjemné zkušenosti, kdy ho jeho partner podvedl a on málem přišel o velké množství peněz, si pronajal schránku u společnosti 24SAFE. Má zde anonymně uložené své peníze, ke kterým má přístup jenom on, případně lidé, kterým dá právo přístupu. Díky schránce mu odpadly starosti o to, kam bezpečně uložit svůj majetek. Vzhledem ke špičkovému zabezpečení a diskrétní zóně při výběru je naprosto bez starostí. Navíc když jsou peníze pojištěny u společnosti Allianz, která je jednou z nejvyužívanějších pojišťoven.

Díky anonymitě ani nemusíte dokládat při každém větším vkladu původ prostředků a prokazovat se občanským průkazem. Ten potřebujete jen při založení a do schránky se pak dostáváte pomocí otisku prstu či SMS ověření. Můžete si zvolit až z 5 velikostí bezpečnostních schránek, takže do ni můžete uložit své veškeré dokumenty, cennosti a vše na čem vám záleží. Pronájem schránek můžete vyřešit i přes internet a částka za něj začíná už na 390 korunách za měsíc.

Více informací naleznete na stránkách www.24safe.cz