Aktuality

Uplatněte své zkušenosti z oboru IT v novém zaměstnání

Specialisté v oboru informační technologie jsou dnes placení doslova zlatem. Ne každý rozumí tomuto světu. Pokud patříte k lidem, kteří se o svět IT zajímají a kteří mu rozumí, pak patříte mezi velmi hledané pracovníky. Pokud toužíte po změně, pokud vám vaše stávající zaměstnání nevyhovuje, protože například stojíte na místě nebo se vaše práce překlenula do jednoho velkého stereotypu, co třeba zkusit změnit práci? Obor měnit nemusíte, stačí, když pošlete svůj životopis do firmy, kde hledají právě vás. Ani práce IT specialisty nemusí být nudná a stereotypní, i zkušení v oboru se mohou naučit ještě něčemu novému.

Rozhodli jste se tedy změnit práci, chcete se učit opět něčemu novému a máte zájem o rozmanitou, zajímavou práci, která rozhodně nebude denně o tom samém? I IT specialista může mít rozmanitou práci. Přesně takovou práci nabízí firma U&SLUNO, která do svého týmu hledá novou posilu.

Ať je práce zábavou

Nabízí se ale otázka, proč poslat svůj životopis právě do firmy U&SLUNO, když jsou IT specialisté a podobní odborníci v oboru tak hledaní. Důvodem je například přátelský kolektiv na pracovišti, který vytváří příjemnou atmosféru, v níž se pracuje jedna radost. Taktéž je důvodem i pružná pracovní doba, zmiňovaná rozmanitá práce a možnost se učit novým věcem, sbírat další zkušenosti. Třešničkou na dortu jsou pak jen čokoládové středy nebo vynikající káva na pracovišti.

I když firma sídlí v Ostravě, neznamená to, že musíte denně do Ostravy dojíždět, pokud zde nežijete. Firma nabízí možnost pracovat formou Home Office, můžete tedy teoreticky pracovat odkudkoli z České republiky.

O firmě U&SLUNO

Žádný člověk však neodešlete životopis do firmy, o které nic neví. Pojďme si proto firmu U&SLUNO krapet představit. Jedná se dnes o přední firmu poskytující informační technologie a poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku a distribuci. Aktuálně volné pracovní pozice se naleznou na webové stránce joinus.cz. Pokud vás práce nadchla, neváhejte, pošlete svůj životopis a #joinus.