Aktuality

Zapomeňte na nudu během firemního teambuildingu!

Plánujete v létě uspořádat firemní teambuilding a rádi byste ho pojali méně tradičně než obvykle? Svěřte její organizaci do rukou profesionálům. Díky Firmě na zážitky se nebude během této akce nudit ani ten největší pecivál.

Allegria – odborník na zážitky pro firmy

Společnost Alegria pro Vás na míru připraví nabídku zážitků pro firmy, které se skutečně vyplatí na vlastní kůži zažít. Pryč jsou časy, kdy jste si možná říkali, že firemnímu teambuildingu chyběl pomyslný šmrnc. Teambuilding pomáhá budovat zdravé mezilidské vztahy i vytvářet pozitivní a příjemnou atmosféru na pracovišti. Možná by Vás ani doposud nenapadlo, co všechno máte společného s kolegou z vedlejší kanceláře. Nyní budete mít nejen bezva příležitost si společně popovídat, ale také najít společné zájmy. Kdo ví, třeba právě tento kolega se stane Vaším parťákem na oblíbený tenis nebo sledování fotbalových zápasů.

Jak oživit firemní teambuilding?

Firma na zážitky dává na výběr z více než tři sta vyzkoušených a dlouhodobých dodavatelů zážitků. Vybrat si můžete zde: www.zazitky-pro-firmy.cz. Firemní akce mohou představovat příjemnou příležitost k setkání s partnery, klienty či zaměstnanci. Firma na zážitky se může pochlubit realizováním adrenalinových i dobrodružných akcí pro firmy. Skvělou zábavu zažijete během adrenalinového létání v nejmodernější skydiving aréně stejně jako při svádění dobrodružství v české pevnosti Boyard. Touhu po soutěžení probudíte během sportovního klání v ledové curling aréně.Neméně zajímavě působí také zážitkové večírky pod taktovkou Firmy na zážitky. Z minulosti se může Firma na zážitky pochlubit například uspořádáním soukromého kurzu vaření pod vedením českého věhlasného kuchaře Romana Vaňka.

2 comments

Comments are closed.