Investice

Úvěry pro podnikatele snadno a rychle

Vzít si dnes úvěr nemusí být nic složitého, pokud splňujete několik podmínek. Jste zaměstnaný, případně můžete jako podnikatel doložit daňové přiznání, které nebude samozřejmě na nule či v mínusu, nemáte žádný škraloup v registru dlužníků, prokážete schopnost splácet, jste ochotný podstoupit byrokratické překážky a mnohdy ještě i podmínky k úvěru, jako je založení účtu u dané společnosti, pojištění proti neschopnosti splácet a další a další lišící se společnost od společnosti – banka od banky.

Už teď máte z toho zamotanou šišku? Nedivíme se. Protože ačkoliv vzít si dnes úvěr nevypadá složitě, kolem a kolem je mnoho vyřizování, podepisování, souhlasení a v neposlední řadě zdlouhavé čekání. Nemáte-li čas nebo nesplňujete výše popisované podmínky, pak nezbývá než se obrátit na nebankovní společnosti.

Půjčka bez zbytečné byrokracie

Půjčit si můžete ať už na podnikání, vyplácení exekucí, sloučení několika půjček nebo na jiné důvody. Jedinou podmínkou je, abyste byl/byla OSVČ, s.r.o., a.s či měl nemovitost k ručení (ručitel nemusí být podnikatel).

Ať už potřebujete půjčit na cokoliv, třeba na sjednocení nákladných úvěrů do jednoho nebo i  na oddlužení nemovitosti či  na nákup jiné nemovitosti, lze sjednat úvěr až na 30 let. Výhodou jsou vlastní firemní finanční zdroje, rychlost, individuální přístup (což se vám v bance nestane). Získáte seriózní přístup, odpadne vám zdlouhavé papírování, čekání, kde je každá minuta drahá a navíc se vždy najde řešení ušité na míru každého klienta.

V bance mi nepůjčí…A kdo tedy?

Máte-li problém půjčit si v bance, pak zkuste QUICK FINANCE S.R.O. – společnost zabývající se činností související s poskytováním úvěrů krytých jištěním nemovitostí. Čím vším se společnost zabývá? Vyplácením exekucí, oddlužením nemovitostí, úvěry na rekonstrukci, podnikatelské úvěry, vyplácení zástavních práv, vyplácením zpětného leasingu nemovitostí. V těchto případech hraje čas důležitou roli, proto nečekejte a jednejte…