Investice

Zachraňte svůj majetek s pomocí oddlužení

Máte také zastavenou nemovitost a nevíte, jak to dále řešit, co dělat, kam se obrátit? Někdy se může stát, že ručíte svou nebo cizí nemovitostí a ne vše se vyvíjí tak, jak jste si naplánovali. A před vámi tak stojí problém, který musíte nutně vyřešit. Jenže nevíte přesně, jak? Co dělat? Pomůže vám vůbec někdo?

Nechte si pomoc včas

Když problémy nebudete řešit, nezmizí. Naopak, budou se nabalovat a nabalovat, budou se zvětšovat a v konečném důsledku pak můžete přijít úplně o všechno, co máte. A to přece nikdo nechce. S pomocí oddlužení nemovitostí budete mít vše pod kontrolou. Quick finance s.r.o. vám s vaším problémem pomohou a to bez jakýchkoliv poplatků předem.

Zároveň za vás převezmou všechna jednání s exekutory a katastrálními úřady. Nebudete muset obíhat všechny možné instituce. Ušetříte si také papírování, které nikoho nebaví. Dále vám pomohou při výmazu exekuce a zástavního práva na nemovitosti. Společnost má seriózní jednání, svá pravidla. Služby poskytuje pouze podnikatelům OSVČ nebo právnickým osobám.

Pomoc s exekucí

Kromě jiného také společnost nabízí službu vyplacení exekucí. Máte problémy s financemi? Hrozí vám exekuce? Nevíte jak z této situace ven? Jde o službu, která je určená pro vás. Máte-li někde nějakou exekuci, firma nabídne pomocnou ruku. Jednoduše pomůže a poskytne i cenné rady při řešení vašich problémů s exekucí.

Kontaktovat společnost můžete telefonicky, kde proškolené operátorky ochotně poradí s vyplněním žádosti. K realizaci budete potřebovat originál aktuálního výpisu z katastru nemovitostí, snímek pozemkové mapy, nabývací titul, kopii občanského průkazu, fotografie interiéru a exteriéru, všechny dokumenty, které s exekucí souvisí. Vyplňte on-line žádost, odešlete jí. Následně budete kontaktováni a dohodnete se na dalším postupu.